Timebestilling

UROlærere

Caspar Seip

Tlf. 907 34 589
caspar@uroskolen.no

Oslo, Strømmen eller nett
Pris: 2000,-
Ventetid: ca. 6-8 uker

Les mer om Caspar

Helge Zimmer

Tlf. 418 23 150
helge@uroskolen.no

Oslo, Hurum eller nett
Pris: 1500,-
Ventetid: ca. 2 uker

Les mer om Helge

Rikke Uberg Thorkildsen

Tlf. 452 24 338
rikke@uroskolen.no

Kragerø eller nett
Pris: 1200,-
Ventetid: ca. 1 uke

Les mer om Rikke

Øystein Øygarden Flæten

Tlf. 986 97 308
oystein@uroskolen.no

Oslo eller nett
Pris: 1000,-
Ventetid: ca. 1 uke

Les mer om Øystein

Øyvind Johansen

Tlf. 913 72 801
oyvind@uroskolen.no

Hadeland, Oslo eller nett
Pris: 1000,-
Ventetid: ca. 1 uke

Les mer om Øyvind

Siv Eklo

Tlf. 906 18 735
siv@uroskolen.no

Oslo eller nett
Pris: 1500,-
Ventetid: ca. 1 uke

Les mer om Siv

Monica Stubkjær

Tlf. 45 02 05 45
monica@uroskolen.no

Oslo eller nett
Pris: 1000,-
Ventetid: ca. 1 uke

Les mer om Monica

Jon Andreas Landsnes

Tlf. 40 00 86 64
jonandreas@uroskolen.no

Oslo eller nett
Pris: 1200,-
Ventetid: ca. 1 uke

Les mer om Jon Andreas

Benedicte Hagen Mjøs

Tlf. 971 16 153
benedicte@uroskolen.no

Oslo, Bærum eller nett
Pris: 1200,-
Ventetid: ca. 1 uke

Les mer om Benedicte

Rasmus Krogh-Sand

Tlf. 958 81 749
rasmus@uroskolen.no

Oslo eller nett
Pris: 1000,-
Ventetid: ca. 1 uke

Les mer om Rasmus

Ta direkte kontakt med UROlærer for å bestille time.

En time er 55 min. Prisene gjelder både for fysisk oppmøte og nett. Lokalene i Oslo er i Oscarsgate 35.
Ringeklokke i 1. etg er 104.
Det er gateparkering, parkeringshus i Hegdehaugsveien og god tilgang via kollektivt.

Bestilte timer må kanselleres senest 48 timer før. Alle elever på UROskolen må signere et ansvarskjema, dette kan gjøres i forkant eller inne hos læreren. Her finnes også informasjon om medisinbruk.

Skjemaet finner du her:

Ansvarserklæring og medisinbrukLast ned

UROskolen tar ikke i mot barn:

https://uroskolen.no/uroskolen-tar-ikke-imot-barn/